×

Kategorie prawa jazdy

W ostatnich latach świat znacznie przyspieszył, tego samego oczekując od nas. Nie pozwól, by brak możliwości prowadzenia autonomicznego środka transportu sprawił, że ominą Cię najlepsze wspomnienia. Wybierz spośród naszej oferty najbardziej odpowiadającą Ci opcję. Zapewniamy wysokiej jakości szkolenia na prawo jazdy gwarantujące wysoki próg zdawalności dla naszych kursantów. Więcej informacji o poszczególnych kursach znajdziesz poniżej.
Motorower - kat. AM Coś dla młodocianych miłośników motoryzacji. Jeśli masz 14 lat lub jesteś o krok od osiągnięcia tego wieku (maks. 3 miesiące) zapraszamy na kurs pozwalający prowadzić pojazdy z prędkością do 45km/h.
Motocykl do 125 cm3 - kat. A1 Oferta dla niepełnoletnich fanów motocykli i czterokołowców. Jeśli masz 16 lat lub jesteś o krok od osiągnięcia tego wieku (maks. 3 miesiące) zapraszamy na kurs pozwalający prowadzić pojazdy o maksymalnej pojemności silnika wynoszącej 125cm3.
Motocykl do 35kW - kat. A2 Praktykowanie jazdy motocyklem od 18 roku życia pozwoli na wcześniejsze uzyskanie uprawnień na większe maszyny. Serdecznie zapraszamy do szkolenia osoby pełnoletnie lub takie, które są blisko osiągnięcia tego wieku (maks. 3 miesiące).
Motocykl - kat. A Sposób jazdy łączący w sobie przyjemność z prowadzenia pojazdu, oszczędność i praktyczność. Zdobądź uprawnienia na jednoślad bez górnej granicy pojemności.
Samochód - kat. B Samochód to najpopularniejszy i najbardziej praktyczny środek transportu. Dowiedz się więcej o tym jak uzyskać uprawnienia dla pojazdu czterokołowego do 3,5 tony. Wysoka zdawalność egzaminu przez kursantów jest najlepszą wizytówką naszych usług.
Samochód ze skrzynią Automatyczną B(78) Samochód osobowy ze skrzynią automatyczną to niemalże standard wśród nowych pojazdów. Jeśli masz ochotę prowadzić samochód, a nie chcesz sobie komplikować jazdy manualną skrzynią biegów, zapraszamy na kurs!
Samochód z przyczepą - kat. B+E Przystąp do kursu, który pozwoli Ci przewieźć większe ilości ładunku Twoim samochodem osobowym. Zdobądź uprawnienia do ciągnięcia przyczepki samochodowej o masie nieprzekraczającej masy własnej samochodu.
Ciężarówka - kat. C Uprawnienia do kierowania pojazdami powyżej 3,5 tony otwierają wiele możliwości, również zawodowych. Sprawdź, jak zdobyć prawo jazdy kategorii C na pojazdy ciężarowe.
Ciężarówka z przyczepą - kat. C+E Zapraszamy na kurs, który pozwoli Ci na prowadzenie jednej z największych jednostek kołowych na naszych drogach. Dzięki egzaminowi na kat. C+E będziesz w stanie prowadzić ciężarówki z przyczepami i ciągniki siodłowe.
Ciężarówka z przyczepą (kurs łączony) - kat. C, C+E Nie trać czasu na szkolenie się z poszczególnych kategorii z osobna. Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty kursu łączonego, która przygotowuje Cię do uzyskania uprawnień dla kategorii C oraz C+E.
Autobus do 17 osób - kat. D1 Prawo jazdy kat D1 umożliwi prowadzenie autobusów przewożących do 17 osób. Kurs przeznaczony dla osoby w wieku 21 lat (lub na 3 miesiące przed urodzinami).
Autobus - kat. D Prawo jazdy kategorii D przeznaczone jest dla ludzi, którzy chcieliby zasiąść za kierownicą potężnych jednostek drogowych. Sprawdź, jak wygląda kurs i jakie są warunki przystąpienia do egzaminu państwowego.
5/5 - (1)

Kontakt

Zastanawiasz się jak się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Gdzie nas znajdziesz?

Krosno

ul. Naftowa 18
Pokaż na mapie

Telefony:
13 43 614 32
696 840 014

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 7:00- 17:00
sobota: 7:00- 14:00

Oddział Jasło

ul. 3 Maja 24A
Pokaż na mapie

Telefon:
600 968 873

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Oddział Sanok

ul. Daszyńskiego 17
Pokaż na mapie

Telefon:
664 912 980

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców DUET

e-mail: kontakt@duetosk.pl
facebook

Konto bankowe:

02 9158 0001 2001 0010 8588 0001
Bank Spółdzielczy w Błażowej

  *Obowiązkowe

  Copyrights 2017 – 2023 OSK DUET. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

  Crafted by: RED Solutions

  Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnej obsługi Twojej wizyty. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej w Polityce Prywatności oraz Regulaminie.

  Akceptuję
  Zapisz się online