×

Szkolenie okresowe

Szkolenie okresowe kierowców zawodowych

Krosno, Jasło, Sanok

Kierowcy zawodowi zobowiązani są przechodzić szkolenie okresowe co pięć lat, szkolenie pozwala kontynuować pracę w zawodzie kierowcy. W trakcie nauki odświeżona zostaje wiedza kursanta, zostaje też zaznajomiony z nowościami, jakie pojawiły się od czasu poprzedniego kursu w zakresie przepisów jak i nowinek technicznych.

Dla kogo jest szkolenie okresowe kierowców?

Uzyskanie świadectwa kwalifikacji zawodowej uprawnia kierowców do przewozu rzeczy lub osób na okres 5 lat od wydania dokumentu. Po tym czasie kierowca powinien podjąć się szkolenia okresowego, które przedłuży uprawnienia kierowcy zawodowego na kolejne 5 lat. Każde szkolenie okresowe kierowców uzupełnia profil kierowcy zawodowego o odpowiednie informacje. W szkoleniu okresowym muszą uczestniczyć wszyscy kierowcy wykonujący przewozy drogowe rzeczy lub osób.

Jak przebiega szkolenie

Program szkolenia obejmuje 35 godzin, prowadzone jest metodą e-learningową. Forma e-learningowa pozwala dostosować kurs do prywatnego grafiku kursanta.

 • Moduły obowiązkowe:
  • szkolenie zaawansowane w racjonalnej jeździe, z uwzględnieniem przepisów bezpieczeństwa;
  • stosowanie przepisów;
  • bezpieczeństwo, obsługa i logistyka w aspekcie zdrowia, ruchu drogowego i środowiska.
 • Moduły dodatkowe:
  • do wyboru 2 dodatkowe moduły szkolenia.

Elastyczne szkolenie e-learningowe

Szkolenie w ramach e-learningu wykorzystuje nowoczesne techniki nauczania, umożliwiając kursantowi korzystanie z materiałów audiowizualnych, ale też bezpośredni kontakt z trenerem prowadzącym szkolenie. Kurs podzielony jest na bloki tematyczne, z których każdy kończy się testami kontrolującymi stopień przyswojenia materiału przez ucznia.

Po zakończeniu każdego modułu szkoleniowego kursant przechodzi test weryfikacyjny, który umożliwia ocenę poziomu wiedzy przyswojonej przez kursanta. Tylko pozytywne jego zakończenie umożliwia przejście do kolejnego modułu szkoleniowego. Po zakończeniu całości szkolenia kursant dysponuje wiedzą, umożliwiającą mu prawidłowe wykonywanie zawodu kierowcy.

 

Kierowca, który uzyskał prawo jazdy kat. C przed 10.09.2009 r. lub kat. D przed 10.09.2008 r. przed przystąpieniem do pracy ma obowiązek uzyskać wpis w prawo jazdy Świadectwa kwalifikacji zawodowej wydanego po ukończeniu szkolenia okresowego oraz badań lekarskich i psychologicznych.

Zainteresowany uczestnictwem w szkoleniach okresowych?

Wypełnij formularz i zapisz się on-line!

Ile kosztuje szkolenie okresowe kierowców?

Szkolenie okresowe dla kierowców to koszt około 700 zł (cena kursu). Więcej informacji na temat cen w naszej szkole jazdy znajdą państwo w cenniku.

Ile trwa szkolenie okresowe kierowców?

Program obejmuje 35 godzin e-lerningowych, wobec czego można ukończyć szkolenie okresowe tak szybko jak tylko będziesz w stanie przejść przez poszczególne moduły szkoleniowe. Oczywiście kurs nie może trwać krócej niż 5 dni po 7 godzin.

5/5 - (1)

Kontakt

Zastanawiasz się jak się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Gdzie nas znajdziesz?

Krosno

ul. Naftowa 18
Pokaż na mapie

Telefony:
13 43 614 32
696 840 014

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 7:00- 17:00
sobota: 7:00- 14:00

Oddział Jasło

ul. 3 Maja 24A
Pokaż na mapie

Telefon:
600 968 873

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Oddział Sanok

ul. Daszyńskiego 17
Pokaż na mapie

Telefon:
664 912 980

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców DUET

e-mail: kontakt@duetosk.pl
facebook

Konto bankowe:

02 9158 0001 2001 0010 8588 0001
Bank Spółdzielczy w Błażowej

  *Obowiązkowe

  Copyrights 2017 – 2023 OSK DUET. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

  Crafted by: RED Solutions

  Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnej obsługi Twojej wizyty. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej w Polityce Prywatności oraz Regulaminie.

  Akceptuję
  Zapisz się online