×

Kurs na prawo jazdy kategorii C

Prawo jazdy na ciężarówkę

Krosno, Jasło, Sanok

Ośrodek Szkolenia Kierowców Duet organizuje szkolenia na pojazdy samochodowe powyżej 3,5 tony. Duże zaangażowanie i profesjonalne podejście naszych inspektorów do szkolenia umożliwi zaliczenie egzaminu państwowego, na prawo jazdy kat. C, nawet w pierwszym terminie.
Odpowiednio dobrana kadra szkoleniowa sprawi, że zarówno podczas zajęć teoretycznych jak i praktycznych będziesz czuć się swobodnie, co przełoży się na miłą atmosferę i dobre wyniki w nauce. Nasi kursanci mogą pochwalić się wysoką zdawalnością już za pierwszym podejściem.
Kurs prawa jazdy kategorii C to pierwszy krok w celu zostania kierowcą zawodowym oraz świetny sposób na rozpoczęcie kariery w transporcie drogowym.

Prawo jazdy kat. C - Jasło, Krosno, Sanok

Ile lat musisz mieć, aby przystąpić do kursu?

Kurs możesz rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem 21 roku życia. Istnieje możliwość wcześniejszego podjęcia nauki na prawo jazdy kategorii C — zaraz po ukończeniu 18 roku życia — o ile rozpocząłeś kwalifikację wstępną.

Jakie kategorie prawa jazdy musisz mieć?

Aby przystąpić do kursu na prawo jazdy kategorii C uprawniające do prowadzenia pojazdów ciężarowych, musisz posiadać uprawnienia do kierowania pojazdami samochodowymi (kategoria B).

Do czego uprawnia prawo jazdy kategorii C?

Prawo jazdy na ciężarówkę (kategoria C) uprawnia do kierowania:

 • pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusów;
 • pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM;
 • ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy lekkiej (do 750 kg DMC) (tylko na terytorium RP).

Jak wygląda kurs?

Zajęcia teoretyczne w szkole jazdy Duet ustalane są przez grupę kursantów, która będzie uczestniczyła w zajęciach. Odbywa się to na spotkaniu organizacyjnym- rozpoczęciu kursu – podczas rozpoczęcia kursu.

Harmonogram zajęć praktycznych ustalany jest indywidualnie przez każdego kursanta.

Zajęcia teoretyczne prowadzimy także w formie zajęć online, które mogą odbywać się nawet codziennie – w grupie lub indywidualnie. Kursy online na prawo jazdy rozpoczynają się codziennie.

Co zawiera kurs prawa jazdy kat. C?

 • podręcznik kursanta;
 • państwowe testy egzaminacyjne;
 • 20 godzin szkolenia teoretycznego;
 • 30 godzin szkolenia praktycznego.

Terminy rozpoczęcia kursu i aktualny cennik

Cena kursu na prawo jazdy kategorii C w Krośnie, Jaśle i Sanoku wynosi 4000 zł. W cenę wliczone są zarówno zajęcia teoretyczne jak i szkolenie praktyczne.

Sprawdź aktualne terminy kursu

Terminy kursów KrosnoTerminy kursów JasłoTerminy kursów Sanok

Jak wygląda zaliczenie egzaminu państwowego?

 • Egzamin państwowy na prawo jazdy przeprowadzają wojewódzkie ośrodki ruchu drogowego (WORD). Egzamin składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Zaliczenie części teoretycznej uprawnia do przystąpienia do części praktycznej.
 • Egzamin teoretyczny składa się z 20 pytań z wiedzy podstawowej i 12 z wiedzy specjalistycznej dotyczącej zdawanej kategorii prawa jazdy. Twoim zadaniem jest zdobyć co najmniej 68 z 74 możliwych do uzyskania punktów za poprawnie udzielone odpowiedzi.
 • Egzamin praktyczny składa się z dwóch części: zadań na placu manewrowym WORD i z zadań wykonywanych przez kandydata na kierowcę w ruchu drogowym. Jeżeli zaliczysz zadania na placu manewrowym, wówczas możesz wyjechać poza ośrodek egzaminacyjny i rozpocząć egzamin w ruchu drogowym.

Inne informacje

Nie musisz odbywać szkolenia teoretycznego, możesz przed przystąpieniem do kursu zdać egzamin teoretyczny w wojewódzkim ośrodku ruchu drogowego (WORD).

Opinie naszych kursantów

Zastanawiasz się nad wyborem OSK? Sprawdź, co sądzą o nas nasi kursanci!

Piotrek I.

Robiłem w tej szkole prawo jazdy kat B, C, C-E i jestem w trakcie A. Szczerze Polecam!!!

Marcin D.

Miłe wspominam lekcje jazdy pojazdem ciężarowym w ośrodku szkolenia Duet na kat. C. Znakomici, profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, którzy potrafią w łatwy i prosty sposób przekazać potrzebną wiedzę i umiejętności potrzebne do egzaminu. Egzamin zdany 30 września za pierwszym razem bez jakichkolwiek trudności. Zdecydowanie polecam ten ośrodek.

Mateusz 744

Kategoria C, C+E zdane za pierwszym razem.
Bardzo polecam szkołę Duet i moich instruktorów P. Jerzego Klatkę na kategorie C, oraz P. Marka Biedronia i P. Ryszarda Pałka na kategorie C+E super fachowcy! Przy nich egzaminy to formalność. Dziękuję Panowie! Pozdrawiam Mateusz! 🙂

Michalina L.

Polecam serdecznie tę szkołę jazdy, miła atmosfera, organizowany dojazd z Sanoka, co bardzo ułatwia kurs. Instruktor pan Damian Augustyn świetnie uczy i już na pierwszej jeździe sprawił, że poczułam się swobodnie i opadł stres. Nie mogłam trafić lepiej!

Statystyki zdawalności w OSK Duet

Nadal nieprzekonany? Sprawdź statystyki zdawalności kursantów OSK Duet!

Zdawalność egzaminu praktycznego kat. C

Chcesz rozpocząć kurs prawo jazdy?

Skorzystaj z formularza i zapisz się online!

4.9/5 - (10)

Kontakt

Zastanawiasz się jak się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Gdzie nas znajdziesz?

Krosno

ul. Naftowa 18
Pokaż na mapie

Telefony:
13 43 614 32
696 840 014

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 7:00- 17:00
sobota: 7:00- 14:00

Oddział Jasło

ul. 3 Maja 24A
Pokaż na mapie

Telefon:
600 968 873

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Oddział Sanok

ul. Daszyńskiego 17
Pokaż na mapie

Telefon:
664 912 980

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców DUET

e-mail: kontakt@duetosk.pl
facebook

Konto bankowe:

02 9158 0001 2001 0010 8588 0001
Bank Spółdzielczy w Błażowej

  *Obowiązkowe

  Copyrights 2017 – 2023 OSK DUET. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

  Crafted by: RED Solutions

  Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnej obsługi Twojej wizyty. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej w Polityce Prywatności oraz Regulaminie.

  Akceptuję
  Zapisz się online