×

O Szkole

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku od realizacji szkoleń na wszystkie kategorie prawa jazdy. W kolejnych latach rozszerzyliśmy działalność o szkolenia transportowe, kursy instruktorskie oraz realizacje projektów finansowanych przez Unię Europejską. Od 2008 roku przeszkoliliśmy ponad 14 000 kierowców, 70 instruktorów oraz przeprowadziliśmy ponad 3500 szkoleń w zakresie transportu drogowego.

Nauka jazdy w bezstresowej atmosferze, sprawdzone metody szkolenia, doskonale dobrana kadra instruktorska i przede wszystkim wysoka zdawalność naszych kursantów sprawiają, iż jesteśmy jedną z najchętniej wybieranych przez przyszłych kierowców szkołą nauki jazdy. W naszym ośrodku znajdziesz profesjonalną obsługę, miłą atmosferę i przemyślane rozwiązania dopasowane indywidualnie do kursanta, tak aby szkolenie było przyjemne i efektywne.

Naszym celem jest dążenie do oferowania najwyższej jakości szkoleń prowadzonych przez profesjonalną kadrę, wykorzystując innowacyjne metody nauczania. Wiedza i zaangażowanie naszych pracowników gwarantują najwyższy poziom obsługi i wysoką jakość szkoleń, co znajduje odbicie w ciągle wzrastającej liczbie zadowolonych klientów.

Wiedza, jakość i innowacyjność to wartości, którymi kierujemy się podczas realizacji szkoleń.

Ośrodek mieści się w Krośnie, dysponuje dwoma oddziałami: w Jaśle oraz Sanoku. Do szkolenia wykorzystujemy 2 w pełni oświetlone place manewrowe o łącznej powierzchni 7500 m2 mieszczące się w Krośnie oraz Potoku. Nasza flota liczy 34 pojazdy przystosowane do nauki jazdy. W celu utrzymania pojazdów w doskonałym stanie technicznym w 2016 roku oddaliśmy do użytku własny warsztat samochodowy wraz z myjnią.

Ośrodek od początku swojego istnienia dąży do zwiększania jakości świadczonych usług dzięki czemu możemy pochwalić się licznymi wyróżnieniami.

Akredytacja Kuratora Oświaty🏅

Akredytacja jest potwierdzeniem przez kuratora oświaty spełniania przez nasz ośrodek wszystkich wymagań koniecznych do uzyskania potwierdzenia wysokiej jakości kształcenia👨🏼‍🏫.

W następstwie uzyskania akredytacji OSK DUET oferuje kursantom szeroki wachlarz szkoleń i dostęp do nowoczesnych metod kształcenia. Posiadanie akredytacji wiąże się także z aktywizacją naszego personelu do podnoszenia kwalifikacji, usprawnia organizację wewnątrz naszej firmy oraz wpływa na wzrost zaufania do naszego ośrodka, który pozycjonuje się wyżej od konkurencji🔝.

Wprowadzamy nowatorskie programy i metody szkolenia a oferowane przez nas kursy są na najwyższym poziomie🎯.

Super OSK🏅

Status “Super Ośrodka Szkolenia Kierowców” jest potwierdzeniem spełniania przez nasz ośrodek dodatkowych wymagań 📜.

✅Posiadamy nową, rozbudowaną flotę pojazdów szkoleniowych;
✅posiadamy odpowiednie warunki do prowadzenia szkoleń, tj. w pełni wyposażone sale wykładowe oraz plac manewrowy;
✅posiadamy akredytację kuratora oświaty;
✅zatrudniamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę.

Jako jedyny OSK w Krośnie mamy możliwość:

 • prowadzenia kursów metodą e-learningową,
 • prowadzenia szkoleń na instruktorów nauki jazdy,
 • prowadzenia corocznych warsztatów dla wszystkich instruktorów nauki jazdy,
 • prowadzenia kursów na kartę rowerową.

Certyfikat CIRF🏅

Program CIRF powstał w celu wspierania firm, w których są wdrażane m.in. innowacyjne mechanizmy biznesowe w celu podniesienia jakości świadczonych usług w celu zaspokojenia potrzeb każdego klienta👥.

Skierowany jest również do wszystkich konsumentów, aby wybierali firmy świadczące swoje usługi na najwyższym poziomie🔝.

Jest to pierwszy w Polsce certyfikat kładący nacisk na dwie najważniejsze kwestie:
✅innowacyjność,
✅rzetelność.

Dzięki udziałowi w programie CIRF, podnosimy zaufanie i konkurencyjność naszego OSK🚗

Certyfikat IBK🏅

Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem “Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”🤝🏻.

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania to program Instytutu Badań Konsumenta skierowany do firm, które w swojej działalności kierują się dobrem pracownika i klienta oraz świadczą usługi na najwyższym poziomie.

✅Świadczymy usługi na najwyższym poziomie,
✅uczciwość oraz wysoka jakość szkolenia jest dla nas priorytetem,
✅wykazujemy się dużym zaufaniem klientów oraz nieposzlakowaną opinią.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza🏅

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych👥.

Nasz ośrodek został nominowany do wyróżnienia, dzięki czemu możemy promować swój pozytywny wizerunek i ugruntowują pozycję na rynku. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja naszego ośrodka poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym🔝.

Rzetelna Firma🏅

Rzetelna Firma to program dla każdego przedsiębiorcy, który chce pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniejsza☝🏻.

Nasz ośrodek jest uczestnikiem programu oraz zobowiązuje się do przestrzegania poniższych norm:

✅wyznaczanie celów poza zyskiem,
✅traktowanie klientów z szacunkiem,
✅dbanie o swoich pracowników,
✅zaangażowanie się społecznie,
✅myślenie o środowisku.

Biuletyn Informacji Publicznej

Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z najnowszymi danymi opublikowanymi w Biuletynie Informacji Publicznej, dotyczącymi ostatniego kwartału 2023 roku, nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców ponownie zajmuje czołowe miejsce wśród krośnieńskich szkół jazdy. Jest to dla nas powód do dumy i radości, ale również potwierdzenie, że ciężka praca, zaangażowanie i ciągłe dążenie do doskonalenia jakości naszych usług przynoszą zamierzone efekty.

Chcielibyśmy podkreślić, że sukces ten nie byłby możliwy bez wsparcia i zaufania, jakim obdarzacie nas na każdym etapie współpracy. Wasza energia, pozytywne nastawienie oraz niezmienna motywacja są dla nas bezcennym źródłem inspiracji i siły do dalszego działania. Dziękujemy każdemu z Was za to, że jesteście częścią naszej społeczności i przyczyniacie się do naszych sukcesów.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu, możemy kontynuować naszą misję oferowania najwyższej jakości szkolenia dla kierowców, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i pewność siebie na drogach. Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. Razem tworzymy miejsce, gdzie nauka jazdy staje się efektywna, bezpieczna i przyjemna.


Chcemy podzielić się z Wami statystykami dotyczącymi zdawalności za II kwartał 2022 r. naszej krośnieńskiej szkoły jazdy. 😊 To kolejny raz kiedy mamy przyjemność znaleźć się na pierwszym miejscu 🥇, jako najlepsza szkoła nauki jazdy w Krośnie! 🏆🥳 Każdemu z Was serdecznie dziękujemy za zaufanie i zaangażowanie. 💛 Ogromnie cieszymy się, że tak liczne grono przyszłych kierowców stawia na wybór naszej szkoły OSK DUET. 🔝


Statystyki zdawalności kwartał II OSK DUET

Kochani! Możemy już śmiało podzielić się z Wami statystykami dotyczącymi zdawalności za I kwartał 2022 r.. 😊 Każdemu z Was chcemy bardzo podziękować za zaufanie. 💛

Zastanawiasz się, którą szkołę nauki jazdy wybrać? 🤔 Zobacz na statystyki zdawalności za IV kwartał 2021 r. i sam zdecyduj o tym, gdzie chcesz się szkolić. 🚗 😊

5/5 - (1)

Kontakt

Zastanawiasz się jak się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz wszelkie potrzebne informacje.

Gdzie nas znajdziesz?

Krosno

ul. Naftowa 18
Pokaż na mapie

Telefony:
13 43 614 32
696 840 014

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 7:00- 17:00
sobota: 7:00- 14:00

Oddział Jasło

ul. 3 Maja 24A
Pokaż na mapie

Telefon:
600 968 873

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Oddział Sanok

ul. Daszyńskiego 17
Pokaż na mapie

Telefon:
664 912 980

Godziny otwarcia biura:
poniedziałek- piątek: 9:00- 16:00

Kontakt

Ośrodek Szkolenia Kierowców DUET

e-mail: kontakt@duetosk.pl
facebook

Konto bankowe:

02 9158 0001 2001 0010 8588 0001
Bank Spółdzielczy w Błażowej

  *Obowiązkowe

  Copyrights 2017 – 2023 OSK DUET. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

  Crafted by: RED Solutions

  Wykorzystujemy pliki cookies w celu poprawnej obsługi Twojej wizyty. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Więcej w Polityce Prywatności oraz Regulaminie.

  Akceptuję
  Zapisz się online